Logowanie

Hasło:

Praca wg. województw

Skorzystaj z poniższej mapy, aby szybko odnaleźć oferty pracy w wybranym województwie

provinces

Praca w Twoim mieście

Skorzystaj z poniższej listy, aby szybko odnaleźć oferty pracy w wybranym mieście.

Gorące oferty

Adres e-mail:

MDML Poland Sp.zo. / Oferta z dnia: 2013-10-11

O firmie

Firma aktywnie działająca na rynku dystrybucji produktów medycznych dla szpital poszukuje pracowników/studentów na stanowisko:
Nazwa stanowiska: Młodszy specjalista ds. prawnych
miejsce pracy: Józefów/mazowieckie
Nr referencyjny: P/10/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Młodszy specjalista ds. prawnych
Nr ref.:
Miejsce pracy: Józefów / mazowieckie / Polska
Branża: Prawo

Opis stanowiska

sporządzanie projektów różnych pism, umów i dokumentów prawnych, w szczególności z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, handlowego oraz prawa własności intelektualnej;
analiza prawna aktualnych przepisów, orzecznictwa i doktryny;
dochodzenie wierzytelności z tytułu niewykonania zobowiązań;
analiza powierzonych zagadnień prawnych;
aktywna współpraca z innymi działami w rozwiązywaniu kwestii prawnych.

Wymagania

ukończony III rok studiów w zakresie prawa;
doświadczenie w przygotowywaniu różnych prawnych i korporacyjnych tekstów prawniczych (umowy, opinie, procedury, regulaminy);
znajomość prawa handlowego (prawo podatkowe jest mile widziane) i prawa zamówień publicznych;
kilka miesięcy doświadczenia w wyżej powołanych ramach zdobyte w Kancelarii lub Dziale Prawnym;
wysoka motywacja do osiągnięcia wyników, chęć do nauki i poszukiwania rozwiązań;
dyspozycyjność co najmniej 3 dni w tygodniu;
umiejętność organizacji pracy,
umiejętność pracy pod presją czasu;
samodzielność i zaangażowanie;
kultura osobista;
dobre umiejętności komunikacyjne;
bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

Oferujemy

uznajemy i szanujemy, że nasi pracownicy są kluczem do naszego sukcesu, w zamian czego zapewniamy godziwą rekompensatę, wymagające środowisko pracy i szacunek ze strony kierownictwa;
stabilne warunki zatrudnienia,
motywacyjny system wynagrodzenia,
przyjazne stanowisko pracy,
możliwość rozwoju zawodowego.

Forma kontaktu

Oferty zawierające CV wraz ze zdjęciem oraz list motywacyjny z nr referencyjnym w temacie prosimy przesyłać do 18.10.2013 na adres e-mail:agata@mdml.net
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Dane firmowe

MDML Poland Sp.zo.
Złotej Jesieni 58
05-410 Józefów
Email: agata@mdml.net / WWW:

← Wstecz